
LENOVOSKU: 83JQ001UMZ-GEAN: 83JQ
YG 7 2-in-1 14ILL10 U7-258V/32GB/1TBM2/3K/MT/W11
YOGA 7 2-IN-1 14ILL10
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1000,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83JQ001UMZ-G |
| EAN | 83JQ |
Opis izdelka
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED touchscreen 2880 x 1800 / WQXGA+ @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - Dutch / English / French / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.7 cm x 22.8 cm x 1.545 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Digitizer, digital pen |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Bundled Services | 3 Months Lenovo Premium Care |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter, Lenovo Yoga Pen |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, digitizer, touchpad, digital pen |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 1100 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 70 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook 850 G8 i5-11th/32/512SSD/FHD/W11p
i5-11th32GB512GB SSD
999,90 €
Na zalogi
HP
notebook HP Zbook 17 G6 i7-9th/32/512/FHD/RTX5000/CAM/W10p rabljen 1l
i7-9th32GB
999,90 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 43,9 cm (17,3") IdeaPad 3 1920x1080 IPS 300nit i5-1235U/16GB/512GB/Intel Iris XE/Win11Home (82RL00AXSC)
i5-1235U16GB512GB SSD
996,90 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G10 i7-1355U/16GB/512M2/WUXGA/C/Wi/B/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe
1004,00 €