
HPSKU: AD3R3ETR#UUG
EB 6 G1a 16 R7-250/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
ELITEBOOK 6 G1A 16" AMD AI
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
935,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | AD3R3ETR#UUG |
Opis izdelka
HP EliteBook 6 G1a Notebook AI - 16" - AMD Ryzen 7 - 250 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Belgium - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen 7 250 / 3.3 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight | 1.75 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Belgium |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, image sensor, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 177-degree hinge design |
| Localisation | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Pike silver aluminium |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 160 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.8, Edge Customization, Audio Permanent Disable |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Standard Keyboard |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | MediaTek MT7925 - M.2 2230 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| CPU | AMD Ryzen 7 250 / 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3247 |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | Belgium |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ LAN (RJ-45) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 136 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 14 |
| EOL (kg CO2e) | 1 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 146 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 38 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 14 R5-230/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
935,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 6 G1ah 14 R5-215/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 21516GB256GB SSD NVMe
935,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") ExpertBook P1 1920x1080 WVA 300nit i5-13500H/16GB/SSD1TB/FP/Intel UHD/Win11Home (90NX0881-M00RE0)
i5-13500H16GB1TB SSD
935,08 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
860 G11 U7 155H/32GB/1TBM2/2.8K/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H32GB1TB SSD NVMe M.2
936,00 €