
HPSKU: D51FPE8R#ABY
EB 6 G1ah 14 R5-215/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 6 G1AH 14"
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (35 kos)
935,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 215 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920x1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DK |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | D51FPE8R#ABY |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1a 16 R7-250/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
AMD Ryzen 7 25016GB512GB SSD NVMe
935,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 14 R5-230/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
935,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") ExpertBook P1 1920x1080 WVA 300nit i5-13500H/16GB/SSD1TB/FP/Intel UHD/Win11Home (90NX0881-M00RE0)
i5-13500H16GB1TB SSD
935,08 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PB 4 G1a 16 R7-250/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe
936,00 €