
HPSKU: A26QDEAR#ABD
860 G11 U7 155H/32GB/1TBM2/2.8K/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 860 G11
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
936,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A26QDEAR#ABD |
Opis izdelka
HP EliteBook 860 G11 Notebook - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - vPro Essentials - 32 GB RAM - 1 TB SSD - German - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.88 cm x 25.13 cm x 1.63 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, volume control, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - AI Ready |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Platform Technology | Intel vPro Essentials |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 200 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 2800 MHz |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, Microsoft 365, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, Battery Health Manager, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 76 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 55.2 cm x 34.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 161 |
| Logistics (kg CO2e) | 11 |
| Use (kg CO2e) | 26 |
| EOL (kg CO2e) | 1 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 174 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PB 4 G1a 16 R7-250/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe
936,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") ExpertBook P1 1920x1080 WVA 300nit i5-13500H/16GB/SSD1TB/FP/Intel UHD/Win11Home (90NX0881-M00RE0)
i5-13500H16GB1TB SSD
935,08 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1a 16 R7-250/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
AMD Ryzen 7 25016GB512GB SSD NVMe
935,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i7-1355U/16GB/512M2/MT/N/4U/F/P/W11P
Intel Core i7 1355U16GB512GB SSD NVMe M.2
937,00 €