
LENOVOSKU: 21HQ002WMZ-SEAN: 21HQ
X1 Yoga G8 i7-1355U/16GB/512M2/MT/N/4U/F/P/W11P
THINKPAD X1 YOGA G8
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
937,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1355U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21HQ002WMZ-S |
| EAN | 21HQ |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 8 - 14" - Intel Core i7 - 1355U - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.44 cm x 22.23 cm x 1.553 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - flip design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Digitizer, TrackPoint, digital pen, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Storm grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls, glass touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Lenovo Integrated Pen, USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Glance by Mirametrix |
| Type | Keyboard, digitizer, TrackPoint, digital pen, UltraNav |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 1355U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera |
| Sound | Two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI (4K support) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
L16 G2 R5 Pro 215/16GB/512M2/FHD/4U/F/B/C/W11P
937,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
L16 G1 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
937,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
L16 G2 u5-225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
937,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
860 G11 U7 155H/32GB/1TBM2/2.8K/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 155H32GB1TB SSD NVMe M.2
936,00 €