DELLSKU: LATE-22937-08-BEAN: LatE6420
E6420 i5-2520M/4GB/256S/HD+/MB/B/C/W7P_COA
LATITUDE E6420
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-2520M |
| RAM | 4GB |
| Disk | 256GB SSD |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1600 x 900 (HD+) |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics 3000 |
| Operacijski sistem | Windows 7 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | LATE-22937-08-B |
| EAN | LatE6420 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
100e G4 Kompanio 520/4GB/32S/HD/C/Chrome
4GB32GB eMMC
49,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
50,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €