LENOVOSKU: 82W1S0QW00-GEAN: 82W1
100e G4 Kompanio 520/4GB/32S/HD/C/Chrome
100E G4
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
49,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 32GB eMMC |
| Zaslon | 11" |
| Ločljivost | 1366 x 768 (HD) |
| Grafična kartica | Integrated ARM Mali-G52 |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 82W1S0QW00-G |
| EAN | 82W1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
50,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
300e A4-9120C/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
AMD A4 9120C4GB32GB eMMC
58,00 €