
HPSKU: 4Y0L-111444-08-BEAN: 4Y0L2EC
850 G8 i7-1185G7/16GB/512M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
Obnovljeno - dobroNa zalogi (6 kos)
380,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 4Y0L-111444-08-B |
| EAN | 4Y0L2EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P
378,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10610U16GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5520 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R7 Pro 4750U/32GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 7 Pro 4750U32GB512GB SSD
382,00 €