
TEQCYCLESKU: TLT14G1RMX32BEAN: 20UE
T14 G1 R7 Pro 4750U/32GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (5 kos)
382,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 4750U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1RMX32B |
| EAN | 20UE |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14 G1 - 14" - AMD Ryzen 7 Pro - 4750U - 32 GB RAM - 512 GB SSD - refurbished
| Processor | AMD Ryzen 7 Pro 4750U / 1.7 GHz, up to 4.1 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 32 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | UltraNav, TrackPoint |
| Memory | 32 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, UltraNav, TrackPoint |
| Widescreen | Yes |
| CPU | AMD Ryzen 7 Pro 4750U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Features | 16 Threads |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5520 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-10610U16GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T490 i5-8365U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura
i516GB256GB SSD
382,03 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T470 i5-7th/16/512SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-7th16GB512GB SSD
382,42 €