
LENOVOSKU: TLT14SG1MX26BEAN: 20T0
T14s G1 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
382,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-10610U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG1MX26B |
| EAN | 20T0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
5520 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
382,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R7 Pro 4750U/32GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 7 Pro 4750U32GB512GB SSD
382,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T490 i5-8365U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura
i516GB256GB SSD
382,03 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T470 i5-7th/16/512SSD/FHD/CAM/W10p rabljen 1l
i5-7th16GB512GB SSD
382,42 €