
TEQCYCLESKU: TH840G6FR06BEAN: HP EliteBook 840 G6
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
ELITEBOOK 840 G6
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
280,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-8365U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH840G6FR06B |
| EAN | HP EliteBook 840 G6 |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G6 - 14" - Intel Core i5 - 8365U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - French - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (8th Gen) - 8365U / 1.6 GHz, up to 4.1 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Networking | Wi-Fi |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB DDR4 |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD |
| Carbon Footprint | 11.1 kg carbon emissions |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Wireless | Wi-Fi |
| CPU | Intel Core i5 (8th Gen) 8365U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Features | Intel Smart Cache, 8 Threads |
| Video System Features | Integrated graphics |
| Keyboard Layout | French |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €