
HPSKU: 4D0Y-113462-08-BEAN: 4D0Y5AV
640 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 640 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
280,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 4D0Y-113462-08-B |
| EAN | 4D0Y5AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €