
TEQCYCLESKU: TH840G6GB02BEAN: HP EliteBook 840 G6
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
ELITEBOOK 840 G6
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
280,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-8265U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TH840G6GB02B |
| EAN | HP EliteBook 840 G6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G9 i5-1245U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB512GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M.2
280,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8365U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8365U16GB DDR4256GB NVMe M.2
280,00 €