
LENOVOSKU: 82RF00Q5MH-BEAN: 82RF
5 Pro 16IAH7H i7-12700H/32GB/1TBM2/WQXGA/GC/C/W11
LEGION 5 PRO 16IAH7H
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
933,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 YR garancije (servisni center)
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 12700H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 2 YR garancije (servisni center) |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82RF00Q5MH-B |
| EAN | 82RF |
Opis izdelka
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H - 16" - Intel Core i7 - 12700H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - English - Europe
| Processor | Intel Core i7 (12th Gen) - 12700H / 2.3 GHz, up to 4.7 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" LED backlight 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3070 / Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.99 cm x 26.44 cm x 1.99 cm |
| Weight | 2.49 kg |
| Battery | Up to 6.55 hours |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Black (bottom), storm grey (top) |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Premium Care with Onsite |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (RGB) |
| VR Ready | Yes |
| Gaming | Yes |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - on-site |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| RAID Level | RAID 0 |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Anodising |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, 4 RGB zones |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 165 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 80 Wh |
| Run Time | Up to 6.55 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 12700H / 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 3070 / Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 4 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA Resizable BAR, Advanced Optimus, Dynamic Boost 2.0, Direct X 12 Ultimate |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 300 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (135W Power Delivery) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) ¦ HDMI ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 6 G1a 16 R7-250/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
AMD Ryzen 7 25016GB512GB SSD NVMe
935,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 14 R5-230/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
935,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 6 G1ah 14 R5-215/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 21516GB256GB SSD NVMe
935,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
LOQ 15IRX10 i5-13450HX/16GB/1TBM2/FHD/GC/C/W11
Intel Core i5 13450HX16GB1TB SSD NVMe M.2
931,00 €