
HPSKU: A3ZG8ETR#ABU
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 380/16GB/512M2/W11P
ZBOOK ULTRA G1A 14" AMD NEXT AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1271,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI Max Pro 380 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A3ZG8ETR#ABU |
Opis izdelka
HP ZBook Ultra G1a Mobile Workstation - 14" - AMD Ryzen AI Max Pro - 380 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - UK - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | AMD Ryzen AI Max Pro 380 up to 4.9 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.22 cm x 21.46 cm x 1.81 cm |
| Weight | 1.57 kg |
| Battery | 4-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Meteor silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4267 MHz |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, glass clickpad, image sensor, spill-resistant |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 140W Slim USB-C Power Adapter |
| Compliant Standards | Low halogen |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Client Security Manager, HP Image Assistant, HP Connection Optimizer, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP SureRun Gen4, HP Sure Recover with Embedded Reimaging Gen4, HP TPM Configuration Utility, HP Touchpoint Customizer, HP Image Assistant Gen4.6, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Sure Start Gen6, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HPX |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 74.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| CPU | AMD Ryzen AI Max Pro 380 |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Four stereo speakers, 2 dual array microphones |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | UK |
| Output | 140 Watt |
| Interfaces Details | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 2 (charging) ¦ USB-C (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | 60 % - post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 80 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
FireFly 16 G11 U7-165H/32GB/1TB/WUXGA/MT/5G/C/W11P
Intel Core Ultra 7 165H32GB1TB SSD NVMe M.2
1271,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB512GB SSD NVMe
1271,00 €
NovoNa zalogi
APPLE
MacBook Pro 14 M3 16GB/512GB/
1272,00 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 31,5 cm (12,4") Surface Laptop GO 3 1536x1024 IPS 300nit i5-1235U/16GB/SSD256GB/FP/ALU-ABS/Intel Iris XE/Win11Home (XKQ-00031)
i5-1235U16GB256GB SSD
1273,18 €