
HPSKU: A3ZE8ETR#ABD
FireFly 16 G11 U7-165H/32GB/1TB/WUXGA/MT/5G/C/W11P
ZBOOK FIREFLY 16 G11
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (14 kos)
1271,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 165H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | A3ZE8ETR#ABD |
Opis izdelka
HP ZBook Firefly 16 G11 Mobile Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 165H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 5G NR - German - with HP Wolf Pro Security Edition (3 years) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165H / 1.4 GHz, up to 5 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" WLED touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics - up to 19 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.87 cm x 25.13 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.79 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (3 years) |
| Service Provider | Service not included |
| Pricing Type | Remarketed |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | UMTS, 5G NR, LTE Advanced Cat 19 |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 100W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalog, HP Client Security Manager, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, HSA Fusion for Commercial, HP Image Assistant Gen5 (free download), HP Smart Support, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, Bing search for IE11, HPX for CMIT, HP Sure Start Gen7, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 76 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics - up to 19 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | HP 5000 5G Solution - M.2 3052 |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 34 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Ultra G1a 14 R9 MP 380/16GB/512M2/W11P
AMD Ryzen AI Max Pro 38016GB512GB SSD NVMe
1271,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB512GB SSD NVMe
1271,00 €
NovoNa zalogi
APPLE
MacBook Pro 14 M3 16GB/512GB/
1272,00 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 31,5 cm (12,4") Surface Laptop GO 3 1536x1024 IPS 300nit i5-1235U/16GB/SSD256GB/FP/ALU-ABS/Intel Iris XE/Win11Home (XKQ-00031)
i5-1235U16GB256GB SSD
1273,18 €