
HPSKU: 98L56ETR#ABZ
ZB Fury G1i 16 U7-255HX/32GB/1TBM2/WUXGA/1BL/W11P
ZBOOK FURY G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
2150,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255HX |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 98L56ETR#ABZ |
Opis izdelka
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 255HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Italian - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255HX / 2.4 GHz, up to 5.2 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 24.9 cm x 2.7 cm |
| Weight | 2.43 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, Quiet-Touch keys, glass clickpad, 3-button touchpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Italian / region: Italy |
| Input Device | Keyboard, touchpad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 128 GB |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 3 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 200W Slim Smart PFC AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Secure Erase, HP Security Manager, HP Device Access Manager, HP JumpStart, HP PC Hardware Diagnostics, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Recover Gen3, HP Sure Run Gen3, HP BIOSphere Gen6, HP Noise Cancellation Software, HP Native Miracast Support, HP Admin, HP Easy Clean, HP Smart Support, HP Client Security Suite Gen7, HP Sure Start Gen6, HP Data Science Stack, HP Services Scan, Bing search for IE11, Adobe Creative Cloud, Battery Health Manager, HP UEFI BIOS Certification level 2.7B |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 99 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Remote Management Protocol | SNMP 2 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255HX / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 12 |
| Cache | L3 - 30 MB |
| Chipset | Intel WM790 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 200 Watt, 19.5 V, 21 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ LAN (RJ-45) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card, SDHC Card, SDXC Card, SDUC Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 33 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 860 G11 2880x1800 OLED 400nit U7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/Mg-AL/Intel Arc/Win11Pro (A36X1ET#BED)
32GB1TB SSD
2149,34 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") ZBook Firefly 14 G11 1920x1200 IPS na dotik 300nit U7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/RTX A500/Win11Pro (86B05EA#BED)
32GB
2142,58 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Fury 16 G10 i7-13850HX/64GB/1TBM2/WUXGA/35A/F/W11P
2142,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury 18 G1i U7-255HX/32GB/1TBM2/WQXGA/2BL/W11P
Intel Core Ultra 7-255HX32GB 5600MHz DDR51TB M.2
2140,00 €