
HPSKU: C78M4ETR#CTO
ZB Fury 18 G1i U7-255HX/32GB/1TBM2/WQXGA/2BL/W11P
ZBOOK FURY G1I 18" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
2140,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7-255HX |
| RAM | 32GB 5600MHz DDR5 |
| Disk | 1TB M.2 |
| Zaslon | 18" |
| Grafična kartica | Nvidia RTX Pro 2000 Blackwell 8GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | C78M4ETR#CTO |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Fury 16 G10 i7-13850HX/64GB/1TBM2/WUXGA/35A/F/W11P
2142,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") ZBook Firefly 14 G11 1920x1200 IPS na dotik 300nit U7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/RTX A500/Win11Pro (86B05EA#BED)
32GB
2142,58 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") Legion Pro 5 2560x1600 IPS 240Hz i7-14700HX/32GB/SSD1TB/RTX4060-8GB/Win11Home (83DF00GNSC)
i7-14700HX32GB1TB SSD
2131,95 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 860 G11 2880x1800 OLED 400nit U7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/Mg-AL/Intel Arc/Win11Pro (A36X1ET#BED)
32GB1TB SSD
2149,34 €