
HPSKU: B72VCETR#UUG
ZB 8 G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
ZBOOK 8 G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1378,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | B72VCETR#UUG |
Opis izdelka
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 255H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Belgium - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 25 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | Belgium |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys, full-size |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 140W Slim USB-C Power Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: Dutch, French / region: Belgium |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Edge Customization, Audio Permanent Disable, HP Power Manager with Battery Health Manager (download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 77 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 50.4 cm x 30.5 cm x 6.3 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255H |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, AI camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | Belgium |
| Output | 140 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | 40 % - post-consumer recycled plastic |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G7 i7-10850H / 32GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / RTX 3000 / W11P / SLO gravura / 36m garancije
I732GB512GB SSD
1375,92 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P16s G4 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H16GB512GB SSD NVMe M.2
1372,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Yoga 7 2-in1 1920x1200 OLED na dotik 500nit Ultra 7-155H/16GB/512GB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Home (83DJ00BQSC)
16GB
1365,91 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB X G1i 14 U7-268V/32GB/2TBM2/WUXGA/MT/F/B/C/W11P
1391,00 €