
LENOVOSKU: 21QV000YFR-NORDICS
P16s G4 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/C/W11P
THINKPAD P16S G4
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1372,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21QV000YFR-NORDICS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G7 i7-10850H / 32GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / RTX 3000 / W11P / SLO gravura / 36m garancije
I732GB512GB SSD
1375,92 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe M.2
1378,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") Yoga 7 2-in1 1920x1200 OLED na dotik 500nit Ultra 7-155H/16GB/512GB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Home (83DJ00BQSC)
16GB
1365,91 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (21MS004MSC)
32GB1TB SSD
1360,12 €