
HPSKU: C79N3ETR#ABF
ZB 8 G1i 16 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/B/C/W11P
ZBOOK 8 G1I 16" INTEL AI
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1337,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | C79N3ETR#ABF |
Opis izdelka
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 255H - 16 GB RAM - 1 TB SSD - French - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H / 2 GHz, up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T - up to 74 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / French |
| Dimensions (WxDxH) | 35.9 cm x 25 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Battery | 8-cell |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys, full-size |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Meteor silver |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | 8-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | HP Tamper Lock |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Included Accessories | HP 140W Slim USB-C Power Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Edge Customization |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB, 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 77 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Network Interface | Ethernet |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 50.4 cm x 30.5 cm x 6.3 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255H / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T - up to 74 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, HP World Facing Microphone / dual-array digital microphone |
| Audio Features | Output: Poly Studio |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 140 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 / 28 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) ¦ USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN (RJ-45) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1i 14 AI U7 258V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/W11P
Intel Core Ultra 7 258V32GB1TB SSD NVMe M.2
1337,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB Ultra G1i 14 AI U7 268V/32GB/1TBM2/2.8K/MT/W11P
1337,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 14 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/GC/B/C/W11P
1337,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") Elitebook 640 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A37YPET#BED)
16GB512GB SSD
1335,97 €