
HPSKU: 82F44ETR#ABZ
Z4 G5 TWR W3-2425/32GB/1TBM2/W11P
WORKSTATION Z4 G5
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
1565,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Xeon W W3-2425 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | No graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82F44ETR#ABZ |
Opis izdelka
HP Workstation Z4 G5 - tower Xeon W W3-2425 3 GHz - 32 GB - SSD 1 TB - Italian - with HP Wolf Pro Security Edition (1 year) - remarketed
| Processor | 1 x Intel Xeon W W3-2425 / 3 GHz (up to 4.4 GHz, (6-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 512 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Dimensions (WxDxH) | 16.89 cm x 44.45 cm x 38.61 cm |
| Weight | 10.5 kg |
| Keyboard | Italian |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | No graphics |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: Italian / region: Italy |
| Cache Memory | 15 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Italian / English |
| Height (Rack Units) | 4U |
| Cache Per Processor | 15 MB |
| Colour | Black |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP BIOSphere, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Tamper Lock, HP Client Security Manager Gen7, HP Sure Recover Gen4, HP Smart Support, HP Sure Run Gen5, HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Data Science Stack, HP Sure Start Gen7 |
| Bundled with | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Processor Main Features | Intel Turbo Boost Technology |
| Processor Socket | LGA4677 Socket-E |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | Tower - 4U |
| Sensors | HP Tamper Lock |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 2 (total) / 2 (free) x external 5.25" ¦ 2 (total) / 2 (free) x internal 3.5" |
| Slots | 8 (Total) / 6 (empty) |
| Interfaces | 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (2 in front) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 in front) (one of them is Battery Charging 1.2) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x audio line-out/line-in (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 6 x USB 3.2 Gen 1 (6 rear) |
| Installed Size | L3 Cache - 15 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 4400 MHz |
| Rated Memory Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Configuration Features | 2 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Features | NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop, chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 90-269 V (50/60 Hz) |
| Power Factor Correction | Yes (active) |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 85% RH (non-condensing) |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Channel Qty | 5 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Software | HP Support Assistant, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP BIOSphere, HP BIOS Configuration Utility (free download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP System Software Manager (free download), HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Tamper Lock, HP Client Security Manager Gen7, HP Sure Recover Gen4, HP Smart Support, HP Sure Run Gen5, HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Data Science Stack, HP Sure Start Gen7 |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | No graphics |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 16.89 cm |
| Depth | 44.45 cm |
| Height | 38.61 cm |
| Shipping Width | 31.4 cm |
| Shipping Depth | 57.2 cm |
| Shipping Height | 56.3 cm |
| Shipping Weight | 14.35 kg |
| Keyboard Name | HP 320K |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Italian |
| Mouse Name | HP 320M |
| CPU | Intel Xeon W W3-2425 |
| Clock Speed | 3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| CPU Socket | LGA4677 Socket-E |
| Chipset Type | Intel W790 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Del. postaja RNW TWR Dell 3640 i9-10900 / 32GB / SSD512GB / nVidia Quadro RTX 4000 / W11P / 36m garancije
i932GB512GB SSD
1541,23 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P2 TW G2 U7-265/32GB/1TBM2/GC/W11P
Intel Core Ultra 7 26532GB1TB SSD NVMe M.2
1539,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
P3 Tower i9-14900K/32GB/512M2/W11P
1539,00 €

Novo
Dell
Računalnik AIO Dell 60,5 cm 23,8" 1920x1080 Optiplex 7420 Touch i5-14500/16GB /1TB/Intel 770 HDMI 1xUSB-C/240W-90%/Win11Pro (1009234377)
i516GB1TB SSD
1517,58 €