
LENOVOSKU: 30JQ001HFR
P2 TW G2 U7-265/32GB/1TBM2/GC/W11P
THINKSTATION P2 TOWER G2
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1539,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 30JQ001HFR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 - tower Core Ultra 7 265 - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 1 TB - Canadian French
| Processor | 1 x Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265 (up to 5.3 GHz, (20-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17 cm x 31.535 cm x 37.6 cm |
| Weight | 9.67 kg |
| Keyboard | Canadian French |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | NVMe; SATA |
| Graphics Controller | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Graphics |
| Type | Card reader |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 30 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro English / French |
| Cache Per Processor | 30 MB |
| Software Included | Lenovo AI Now |
| Card Reader | Yes |
| Processor Socket | FCLGA1851 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for desktops |
| Video Memory | 8 GB |
| Product Form Factor | Tower |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 front) (data only) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 (2 front, 2 rear) (one of them supports SmartPower On) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x microphone (1 front) ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 2 x DisplayPort 1.4 (2 rear) ¦ 1 x LAN (1 rear) ¦ 1 x audio line-out (1 rear) |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 30 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 32 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 500 Watt |
| 80 PLUS Certification | 80 PLUS Platinum |
| Software | Lenovo AI Now |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Graphics |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 31.535 cm |
| Height | 37.6 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Canadian French |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1851 Socket |
| Chipset Type | Intel W880 |
| TCO Certified | TCO Certified, generation 10, for desktops |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
P3 Tower i9-14900K/32GB/512M2/W11P
1539,00 €

Obnovljeno
HP
Del. postaja RNW TWR Dell 3640 i9-10900 / 32GB / SSD512GB / nVidia Quadro RTX 4000 / W11P / 36m garancije
i932GB512GB SSD
1541,23 €

Novo
Dell
Računalnik AIO Dell 60,5 cm 23,8" 1920x1080 Optiplex 7420 Touch i5-14500/16GB /1TB/Intel 770 HDMI 1xUSB-C/240W-90%/Win11Pro (1009234377)
i516GB1TB SSD
1517,58 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Z4 G5 TWR W3-2425/32GB/1TBM2/W11P
Intel Xeon W W3-242532GB1TB SSD NVMe M.2
1565,00 €