
LENOVOSKU: 83CV003WMX-SEAN: 83CV
Yoga Slim 7 14IMH9 U5 125H/16GB/512M2/WUXGA/W11
YOGA SLIM 7 14IMH9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
501,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 83CV003WMX-S |
| EAN | 83CV |
Opis izdelka
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 5 - 125H - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125H up to 4.5 GHz / 18 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 22.1 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Region: Nordics |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 7467 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, glass touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Region: Nordics |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 65 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125H |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| Cache | 18 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | IR camera, Windows Hello, fixed focus, ToF sensor, e-camera shutter |
| Sound | Four stereo speakers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon G6 i5-8th/16/512/SSD/CAM/FHD/W11p 1l
i5-8th16GB
500,82 €
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €
DemoNa zalogi
LENOVO
ThinkPad X13 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
500,00 €