
LENOVOSKU: 83DB003FMX-BEAN: 83DB
IP Slim 5 14AHP R7 8845HS/16GB/1TBM2/WUXGA/W11
IDEAPAD SLIM 5 14AHP9
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
502,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 8845HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 83DB003FMX-B |
| EAN | 83DB |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP9 - 14" - AMD Ryzen 7 - 8845HS - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | AMD Ryzen 7 8845HS / 3.8 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Home - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.2 cm x 22.1 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.48 kg |
| Battery | Up to 13.1 hours |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Abyss blue |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 196 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 47 Wh |
| Run Time | Up to 13.1 hours |
| Battery Run Time | Local video (1080p) playback time (150 nits): up to 13.1 hour(s) |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS / 3.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, ToF sensor |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 35 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 38 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 255 G10 1920x1080 IPS 250nit R5-7530U/16GB/512GB/AMD Radeon/DOS (9Y799ET#BED)
16GB512GB SSD
502,31 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 13,3" Lenovo Thinkpad X390 Yoga i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / Touch / Win 11 Pro / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i58GB256GB SSD
502,99 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T580 i7-8650U / 16GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P COA / SLO gravura
I7256GB SSD
502,99 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Yoga Slim 7 14IMH9 U5 125H/16GB/512M2/WUXGA/W11
Intel Core Ultra 5 125H16GB512GB SSD NVMe M.2
501,00 €