
LENOVOSKU: 20NMS1K809-08-BEAN: 20NM
X395 Ryzen 5 PRO 3500U/8GB/256M2/HD/C/W10P
THINKPAD X395
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
204,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 3500U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - TN |
| Ločljivost | 1366 x 768 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Vega 8 |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20NMS1K809-08-B |
| EAN | 20NM |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X395 - 13.3" - AMD Ryzen 5 Pro - 3500U - 8 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 3500U / 2.1 GHz, up to 3.7 GHz / 4 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" LED backlight 1366 x 768 / HD |
| Graphics | AMD Radeon Vega 8 |
| Dimensions (WxDxH) | 31.19 cm x 21.72 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.32 kg |
| Battery | 6-cell - up to 14.5 hours |
| Resolution | 1366 x 768 (HD) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | 6-cell Lithium Ion |
| Speed | 2400 MT/s |
| Rated Speed | 1200 MHz |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung |
| Case Material | Glass-fibre, magnesium-aluminum alloy, polyphenylene sulfide |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% |
| Capacity | 48 Wh |
| Run Time | Up to 14.5 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Controller | Intel Dual Band Wireless-AC 9260 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 3500U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | AMD Radeon Vega 8 |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | ThinkShutter camera privacy |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Input | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | USB 3.1 Gen 2 ¦ USB 3.1 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.1 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ Lenovo Ethernet extension connector ¦ Dock ¦ LAN (on supplied cable) |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ChromeBook 3 14IGL05 N4020/8/64SSD/FHD/CAM
8GB64SSD
204,84 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G8 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/B/F/C/W11P
203,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P_OS
203,00 €
ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4/B/C(IR)/W11P
Intel Core i5 10210U0GB
201,00 €