
HPSKU: 9G0R5ETR#UUW
X360 1040 G11 U7-155H/32GB/1TBM2/5G/WUXGA/W11P
ELITEBOOK X360 1040 G11
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1177,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 9G0R5ETR#UUW |
Opis izdelka
HP Elite x360 1040 G11 Notebook - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - 5G LTE, NR - Pan Nordic - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" WLED touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.47 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - AI Ready - Yes - flip design |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Service Provider | Service not included |
| Pricing Type | Remarketed |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G LTE, 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 170 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | LTE, 5G NR |
| Speed | 3734 MHz |
| Rated Speed | 3750 MHz |
| Main Storage | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, hall sensor, motion sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamper Lock, thermal sensor, adaptive colour sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Client Security Manager, HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Manageability & Integration Kit (free download), HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP Easy Clean, HP Smart Support, Windows Hello, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Patch Assistant (free download), HP Sure Run Gen5, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Recover Gen6, HP Easy Clean Keyboard Driver, HP Sure Start Gen7, Battery Health Manager, HP Driver Packs (free download) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| Touchscreen | Yes |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 56.04 Wh |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, HP Camera Privacy Key |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | HP 5000 5G Solution |
| Max Transfer Rate | 4.67 Gbps |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 150 |
| Logistics (kg CO2e) | 3 |
| Use (kg CO2e) | 16 |
| EOL (kg CO2e) | 0.7 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| TCO Certified | - |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
HP
EB 6 G1i 16 U7-255/32GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11P
1177,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U5 235U/16GB/256M2/WUXGA/4U/B/C/W11P
1178,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G10 i7-1255U/16GB/1TBM2/3K/N/4/F/C/W11P
Intel Core i7 1255U16GB1TB SSD NVMe M.2
1178,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i7-1365U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1178,00 €