
LENOVOSKU: 21CB006HMZ-BEAN: 21CB
X1 Carbon G10 i7-1255U/16GB/1TBM2/3K/N/4/F/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G10
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
1178,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1255U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21CB006HMZ-B |
| EAN | 21CB |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 - 14" - Intel Core i7 - 1255U - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - 5G NR - Swiss
| Processor | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 2880 x 1800 / 2.8K |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.25 cm x 1.536 cm |
| Weight | 1.12 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Deep black weave |
| Service Provider | Service not included |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 1 ton |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G 5G NR |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | 5G NR |
| Speed | 5200 MT/s |
| Rated Speed | 2600 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls, glass touchpad, air intake key design |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos, Dolby Voice |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Glance by Mirametrix, Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1255U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, fixed focus, MIPI, Computer Vision |
| Sound | Stereo speakers, two tweeters, two woofers, quad array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | Fibocom FM350-GL - M.2 Card |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i7-1365U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1178,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U5 235U/16GB/256M2/WUXGA/4U/B/C/W11P
1178,00 €
NovoNa zalogi
HP
EB 6 G1i 16 U7-255/32GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11P
1177,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
X360 1040 G11 U7-155H/32GB/1TBM2/5G/WUXGA/W11P
Intel Core Ultra 7 155H32GB1TB SSD NVMe
1177,00 €