
LENOVOSKU: 21AXS13000-BEAN: 21AX
X13 Yoga G3 i5-1245U/16GB/512M2/WQXGA/MT/F/W11P
THINKPAD X13 YOGA G3
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
563,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 2560x1600(2K) Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21AXS13000-B |
| EAN | 21AX |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14Q8X9 X1E78100/16GB/512M2/2.9K/MT/C/W11
16GB512GB SSD M.2
563,00 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW 15,6" HP 450 G8 i5-1135G7 / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Win 11 Pro / SLO gravura
i58GB256GB SSD
563,47 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14Q8X9 X1E78100/16GB/1TBM2/2.9K/MT/C/W11
16GB1TB SSD M.2
561,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/4G/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB DDR41TB SSD M.2
559,00 €