
TEQCYCLESKU: TLX1CG9MX37BEAN: 20XW
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/4G/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G9
Obnovljeno - odličnoPo naročilu
559,00 €
Cena z DDV
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 1TB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG9MX37B |
| EAN | 20XW |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad X1 Carbon G9 - 14" - Intel Core i7 - 1185G7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD - 4G - Nordic - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1185G7 up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Wireless Broadband (WWAN) | 4G |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1185G7 |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| Features | Hyper-Threading Technology, Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost), 8 Threads |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Generation | 4G |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/4G/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB DDR41TB SSD M.2
559,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/4G/C/W11P
Intel Core i7-1185G716GB DDR41TB SSD M.2
559,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO Ideapad 3 15IIL05 i7-1065G7/8/1TBM2SSD/FHD/CAM/W10
i7-1065G78GB
557,29 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14Q8X9 X1E78100/16GB/1TBM2/2.9K/MT/C/W11
16GB1TB SSD M.2
561,00 €