
LENOVOSKU: 20UW0080GE-SEAN: 20UW
X12Det G1 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/MT/N/F/NOOS
THINKPAD X12 DETACHABLE G1
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
553,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1140G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 12" |
| Tip zaslona | 12.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1280 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20UW0080GE-S |
| EAN | 20UW |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X12 Detachable - 12.3" - Intel Core i5 - 1140G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - German
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1140G7 / 1.8 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 12.3" touchscreen 1920 x 1280 / Full HD Plus |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | No operating system |
| Weight | 760 g |
| Battery | 4-cell - up to 12.42 hours |
| Keyboard | German |
| Resolution | 8 Megapixel (rear), 5 Megapixel (front) |
| Features | 3-level backlight |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, NFC |
| Product Type | Tablet - Yes - with detachable keyboard |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | Keyboard, touchpad |
| Memory | 16 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Dimensions (WxDxH) - tablet | 28.33 cm x 20.35 cm x 0.88 cm |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 73 kg carbon emissions |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4266 MT/s |
| Rated Speed | 4266 MT/s |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Micron |
| Case Material | Magnesium-aluminum alloy |
| Integrated Options | Accelerometer, hall sensor, gyroscope, inclinometer |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter, keyboard |
| Compliant Standards | Dolby Audio |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 3:2 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 42 Wh |
| Run Time | Up to 12.42 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, NFC |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight Details | 28.33 cm x 21.78 cm x 0.57 cm / 340 g - keyboard dock ¦ 28.33 cm x 21.78 cm x 1.45 cm / 1.1 kg - tablet with keyboard ¦ 28.33 cm x 20.35 cm x 0.88 cm / 760 g - tablet |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1140G7 / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.2 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, rear camera with auto focus, Windows Hello, front camera with fixed focus, hybrid IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306-GRT |
| Audio Features | Input: near-field for Alexa, 360° far-field for Cortana |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ Pogo keyboard connector |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 21 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i3-1315U/16GB/SSD1TB/Intel UHD/Win11Home (9Y7A4ET#BED)
i3-1315U16GB1TB SSD
553,51 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7 1165G716GB512TB SSD NVMe M.2
556,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
14-fe0845no X1E78100/16GB/1TBM2/2.2K/MT/B/C/W11H
16GB1TB SSD NVMe M.2
556,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-1165G716GB512GB SSD NVMe M.2
556,00 €