
TEQCYCLESKU: TLX1CG9GB24PEAN: 20XW
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G9
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (35 kos)
556,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1165G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG9GB24P |
| EAN | 20XW |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad X1 Carbon G9 - 14" - Intel Core i7 - 1165G7 - 16 GB RAM - 512 TB SSD - UK - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1165G7 up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 32.5 cm x 21.7 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.13 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Notebook |
| Memory | 16 GB LPDDR4X |
| Pricing Type | Grade A - refurbished |
| Storage | 512 TB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | LPDDR4X SDRAM |
| Speed | 4266 MT/s |
| Rated Speed | 4266 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 512 TB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Carbon fibre, magnesium alloy |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | 14" - IPS |
| Widescreen | Yes |
| Features | Intel Smart Cache, 8 Threads |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1165G7 |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter |
| Keyboard Layout | UK |
| Interfaces Details | 2 x Thunderbolt 4 ¦ 2 x USB 3.2 ¦ HDMI ¦ Audio input/output |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
14-fe0845no X1E78100/16GB/1TBM2/2.2K/MT/B/C/W11H
16GB1TB SSD NVMe M.2
556,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-1165G716GB512GB SSD NVMe M.2
556,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO Ideapad 3 15IIL05 i7-1065G7/8/1TBM2SSD/FHD/CAM/W10
i7-1065G78GB
557,29 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i3-1315U/16GB/SSD1TB/Intel UHD/Win11Home (9Y7A4ET#BED)
i3-1315U16GB1TB SSD
553,51 €