
TEQCYCLESKU: TLX1CG9MX24BEAN: 20XW
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G9
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
508,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1165G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG9MX24B |
| EAN | 20XW |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
835 G9 R5-6600U/8GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W10P
AMD Ryzen 5 6600U8GB256GB SSD NVMe
508,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G5 i5-1335U/8GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
509,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad Yoga X1 G3 i7-865/16/256/FHD/touch/CAM/W11p rabljen 1l
i7-86516GB
509,93 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook Folio 9480m i7/8/256SSD/HD+/CAM/w8.1p 1l ref
8GB256GB SSD
509,93 €