
HPSKU: 5Z5D7EAR#AB8
835 G9 R5-6600U/8GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W10P
ELITEBOOK 835 G9
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
508,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 6600U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13.3" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 660M |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | TR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 5Z5D7EAR#AB8 |
Opis izdelka
HP EliteBook 835 G9 Notebook - 13.3" - AMD Ryzen 5 - 6600U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Turkish - remarketed
| Processor | AMD Ryzen 5 6600U / 2.9 GHz, up to 4.5 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 13.3" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 660M |
| Operating System | Windows 10 Pro (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Turkish |
| Dimensions (WxDxH) | 30.01 cm x 21.48 cm x 1.92 cm |
| Weight | 1.31 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Turkish |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, spill-resistant |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: Turkish / region: Turkey |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 8 GB DDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Pike silver aluminium |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 2400 MHz |
| Rated Speed | 2400 MHz |
| Main Storage | 256 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 45 Watt nPFC USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | CSA, UL, VCCI, BSMI, GOST, SABS, CCC, FIPS 140-2 Level 2, FCC, A-Tick, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CIT, low halogen, ICCP, BNCI |
| Localization | Language: Turkish / region: Turkey |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 51.3 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Realtek RTL8852AE |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 44.9 cm x 30.5 cm |
| CPU | AMD Ryzen 5 6600U / 2.9 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 660M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Keyboard Layout | Turkish |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 V, 5 A |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i7-1165G716GB512GB SSD M.2
508,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G5 i5-1335U/8GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
509,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad Yoga X1 G3 i7-865/16/256/FHD/touch/CAM/W11p rabljen 1l
i7-86516GB
509,93 €
Na zalogi
HP
notebook HP EliteBook Folio 9480m i7/8/256SSD/HD+/CAM/w8.1p 1l ref
8GB256GB SSD
509,93 €