
TEQCYCLESKU: TLX1CG9MX06PEAN: 20XW
X1 Carbon G9 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G9
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (14 kos)
489,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG9MX06P |
| EAN | 20XW |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad X1 Carbon G9 - 14" - Intel Core i5 - 1145G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (11th Gen) - 1145G7 up to 4.4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 32.5 cm x 21.7 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.13 kg |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR4X |
| Pricing Type | Grade A - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Technology | LPDDR4X SDRAM |
| Speed | 4266 MT/s |
| Rated Speed | 4266 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Carbon fibre, magnesium alloy |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Features | Dual stream (2x2) |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1145G7 |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Interfaces Details | 2 x Thunderbolt 4 ¦ 2 x USB 3.2 ¦ HDMI ¦ Audio input/output |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716 GB256GB SSD M.2
489,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T15 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
489,00 €
DemoNa zalogi
HP
440 G9 i5-1235U/16GB/256M2/FHD/F/C/B/Wi/W11P
489,00 €

Obnovljeno
Fujitsu
Notesnik RNW 15,6" Fujitsu LifeBook U758 i5-8250U / 16GB / SSD1TB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Touch / Win 11 Pro / SLO gravura / A+
i516GB1TB SSD
488,88 €