
TEQCYCLESKU: TLT15G1FR02PEAN: 20S6
T15 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T15 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
489,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT15G1FR02P |
| EAN | 20S6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
DemoNa zalogi
HP
440 G9 i5-1235U/16GB/256M2/FHD/F/C/B/Wi/W11P
489,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716 GB256GB SSD M.2
489,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe M.2
489,00 €

Obnovljeno
Fujitsu
Notesnik RNW 15,6" Fujitsu LifeBook U758 i5-8250U / 16GB / SSD1TB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Touch / Win 11 Pro / SLO gravura / A+
i516GB1TB SSD
488,88 €