
LENOVOSKU: 21NS004LFR
X1 Carbon G13 U7-258V/32GB/512M2/2.8K/5U/F/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G13
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1834,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" OLED |
| Ločljivost | 2880 x 1800 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21NS004LFR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 258V - Evo - 32 GB RAM - 512 GB SSD - 5G upgradable - French
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 258V up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / French |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.475 cm x 1.695 cm |
| Weight | 986 g |
| Keyboard | French |
| Resolution | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Black paint |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G upgradable |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Repairability Index | 8.4 (out of 10) |
| Copilot+ PC | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Rated Speed | 4267 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre (top) |
| Features | Haptic touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C GaN power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard, touchpad, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 258V |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Performance Cores | 4 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 140V - up to 64 TOPS |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR |
| Sound | Stereo speakers, 360° far-field dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC713 |
| Audio Features | Input: 360° far-field |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Generation | 5G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 47 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 115 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 860 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (9G090ET#BED)
32GB1TB SSD
1835,39 €

Novo
HP
Prenosnik HP 35,5 cm (14,0") EliteBook 840 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (9G095ET#BED)
32GB1TB SSD
1817,04 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
Power G10 R9-7940HS/32GB/1TBM2/FHD/2A/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 9 Pro 7940HS32GB1TB SSD NVMe M.2
1860,00 €
NovoNa zalogi
APPLE
Macbook Pro 14 M3 Max 48GB/1TB
1807,00 €