
HPSKU: 869Z9EAR#ABU
Power G10 R9-7940HS/32GB/1TBM2/FHD/2A/F/B/C/W11P
ZBOOK POWER G10
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
1860,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 9 Pro 7940HS |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 869Z9EAR#ABU |
Opis izdelka
HP ZBook Power G10 A Mobile Workstation - AI Ready - 15.6" - AMD Ryzen 9 Pro - 7940HS - 32 GB RAM - 1 TB SSD - UK - remarketed
| Processor | AMD Ryzen 9 Pro 7940HS / 4 GHz, up to 5.2 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX 2000 Ada / AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.29 cm |
| Weight | 2.01 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - parts and labour - 1 year ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, volume control, spill-resistant, DuraKeys, full-size |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - AI Ready |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 290 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 2800 MHz |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 1 year ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Hall sensor, motion sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 150 Watt Smart AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 83 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Class | Class 1.5 |
| Wireless Controller | MediaTek RZ616 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| CPU | AMD Ryzen 9 Pro 7940HS / 4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 2000 Ada / AMD Radeon 780M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, 88° view, HP Auto Frame |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3247 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 150 Watt, 19.5 V, 16 A |
| Interfaces Details | USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 229 |
| Logistics (kg CO2e) | 22 |
| Use (kg CO2e) | 41 |
| EOL (kg CO2e) | 0.9 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 249 |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, ocean-bound plastics, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 10 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Demo
HP
Prenosnik DEMO HP Dragonfly G4 i7-1355U / 16GB / SSD1TB / 13,5" 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / Touch / W11P / SLO gravura / A+ / HP garancija do 09.01.27
I716GB1TB SSD
1863,79 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 16 U7-255HX/32GB/1TBM2/WUXGA/1BL/W11P
Intel Core Ultra 7-225HX32GB 5600MHz DDR51TB M.2
1873,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U9-285H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/W11P
Intel Core Ultra 9 285H32GB1TB SSD NVMe
1873,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P16s G4 U9 285H/64GB/1TBM2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core Ultra 9 285H64GB1TB SSD NVMe M.2
1873,00 €