
LENOVOSKU: 21CCS2DP0A-06EAN: 21CC
X1 Carbon G10 i5-1245U/16GB/256M2/WUXGA/MT/F/W11P
THINKPAD X1 CARBON G10
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
670,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Demo |
| SKU | 21CCS2DP0A-06 |
| EAN | 21CC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Prenosnik DEMO HP X360 1040 G6 i5-8265U / 16GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i5256GB SSD
670,32 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14 G2 R7 Pro 5850U/16GB/512M2/FHD/4U/F/C(IR)/W11P
AMD Ryzen 7 Pro 5850U16GB512GB SSD M.2
671,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1235U/16GB/512M2/WUXGA/4G/B/C/W10P
Intel Core i5 1235U16GB512GB SSD NVMe M.2
668,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PB 4 G1a 16 R5-230/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 23016GB512GB SSD NVMe
668,00 €