
LENOVOSKU: 21KE0048MZ-GEAN: 21KE
X1 2-in-1 G9 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/W11P
THINKPAD X1 2-IN-1 G9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1146,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 125U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21KE0048MZ-G |
| EAN | 21KE |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 - 14" - Intel Core Ultra 5 - 125U - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G/5G upgradable - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 125U / 1.3 GHz, up to 4.3 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.765 cm x 1.549 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Grey |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Wireless Broadband (WWAN) | 4G/5G upgradable |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 6400 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, haptic touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, touchpad, TrackPoint, UltraNav |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 125U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Generation | 4G/5G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A37YGET#BED)
16GB512GB SSD
1149,53 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 465 G11 1920x1200 IPS 300nit R7-7735U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/AMD Radeon 680M/Win11Pro (A37YBET#BED)
16GB512GB SSD
1138,90 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G12 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
Intel Core Ultra 7 165U16GB512GB SSD M.2
1154,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i5-1345U/32GB/512M2/WUXGA/MT/5G/C/W11P
1138,00 €