
LENOVOSKU: 21KDS12G00-GEAN: 21KD
X1 Carbon G12 U7-165U/16GB/512M2/WUXGA/F/W11P
THINKPAD X1 CARBON G12
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1154,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 165U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21KDS12G00-G |
| EAN | 21KD |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 7 - 165U - 16 GB RAM - 512 GB SSD
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 165U / 1.7 GHz, up to 4.9 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 31.28 cm x 21.475 cm x 1.496 cm |
| Weight | 1.08 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Colour | Black paint |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 177 kg carbon emissions (EU) |
| Specific Absorption Rate (SAR) | 1.359 W/kg (body) ¦ 3.077 W/kg (limb) |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 6400 MT/s |
| Rated Speed | 7500 MT/s |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Union Memory |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre (top) |
| Features | Multimedia control, spill-resistant, multi-touch touchpad, glass touchpad, air intake key design |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 165U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | DirectX 12.1 |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 30 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 22 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 14 U7-255H/16GB/1TBM2/WUXGA/B/F/C/W11P
1158,00 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW HP EliteBook 1040 G10 i7-1365U / 16GB / SSD512GB / 14´´ 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / Win 11 PRO / SLO gravura / A+
I716GB512GB SSD
1158,19 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ProBook 460 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (A37YGET#BED)
16GB512GB SSD
1149,53 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 QOY 1920x1200 IPS 300nit Snapdragon® X Plus/16GB/512GB/BL/FP/Copilot+/ALU/Qualcomm Adreno GPU/Win11Home (21NH0006SC)
512GB SSD
1159,19 €