
LENOVOSKU: 21R30054MZ-GEAN: 21R3
TP T14s 2-in-1 G1 U5 225U/16GB/512M2/MT/F/W11P
THINKPAD T14S 2-IN-1 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
885,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21R30054MZ-G |
| EAN | 21R3 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.36 cm x 22.28 cm x 1.921 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - Yes - flip design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate (bottom), aluminium (bottom), magnesium (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C GaN power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Type | Keyboard |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 58 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Computer Vision on Image Signal Processor (ISP) |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: 360° far-field |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") Vivobook 15 OLED 2880x1620 OLED 600nit 120Hz i5-13500H/16GB/SSD1TB/BL/Intel Iris XE/Win11Home (90NB10P1-M00RY0)
i5-13500H16GB1TB SSD
885,81 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Firefly 14 G8 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/F/B/W10P
Intel Core i7 1165G716GB512GB SSD NVMe M.2
882,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R5 Pro 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/F/NOOS
AMD Ryzen 5 Pro 8640HS16GB512GB SSD NVMe M.2
882,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/256SSD/WUXGA/4G/C/B/W11P
880,00 €