
LENOVOSKU: 21ME002SUK-SEAN: 21ME
P14s G5 R5 Pro 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/F/NOOS
THINKPAD P14S G5
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
882,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 8640HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 760M |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21ME002SUK-S |
| EAN | 21ME |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 - AI Workstation - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 8640HS - AMD PRO - 16 GB RAM - 512 GB SSD - UK
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 8640HS / 3.5 GHz, up to 4.9 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | AMD Radeon 760M |
| Operating System | No operating system |
| Dimensions (WxDxH) | 31.59 cm x 22.37 cm x 1.77 cm |
| Weight | 1.31 kg |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English / region: United Kingdom |
| Input Device | Keyboard |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | AMD PRO |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | AI Workstation |
| Max RAM Supported | 16 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Polycarbonate (bottom), carbon fibre (top), glass-fibre (top), polycarbonate (top), carbon fibre (bottom), 30% post-consumer recycled plastic (top), 30% post-consumer recycled plastic (bottom) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English / region: United Kingdom |
| Type | Keyboard |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 52.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Qualcomm NFA725A |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 8640HS / 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 760M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | UK |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 31 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Firefly 14 G8 i7-1165G7/16GB/512M2/FHD/F/B/W10P
Intel Core i7 1165G716GB512GB SSD NVMe M.2
882,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-125U/16GB/256SSD/WUXGA/4G/C/B/W11P
880,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
TP T14s 2-in-1 G1 U5 225U/16GB/512M2/MT/F/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
885,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 39,6 cm (15,6") Vivobook 15 OLED 2880x1620 OLED 600nit 120Hz i5-13500H/16GB/SSD1TB/BL/Intel Iris XE/Win11Home (90NB10P1-M00RY0)
i5-13500H16GB1TB SSD
885,81 €