
LENOVOSKU: 63A4MAT1EU-02
ThinkVision T27i-30 27" FHD Monitor - HDMI, DP
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
126,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T27i-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.19 cm x 20.45 cm x 54.43 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.9 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS, China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo Campus |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 61.19 cm x 20.45 cm x 54.43 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1191076 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 82 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 24 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 24 Watt |
| Power Consumption (Max) | 65 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ VGA (HD-15) ¦ DisplayPort ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 61.19 cm - depth: 20.45 cm - height: 54.43 cm - weight: 6.9 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 61.19 cm - depth: 20.45 cm - height: 38.93 cm - weight: 6.9 kg ¦ Without stand - width: 61.19 cm - depth: 5 cm - height: 36.25 cm - weight: 4.9 kg |
| Shipping Width | 69 cm |
| Shipping Depth | 52.5 cm |
| Shipping Height | 14.8 cm |
| Shipping Weight | 10.1 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
HP 524pf -Series 5 Pro/FHD/IPS/HDMI - 24'' Monitor
126,00 €

Novo
MSI
Monitor MSI 60,6 cm (23,8") Optix G241V 1920x1080 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort sRGB102,4% FreeSync Night Vision eSports
125,90 €

Novo
Philips
Monitor Philips 68,5 cm (27,0") 271E1SCA 1920x1080 75Hz 4ms VA VGA HDMI zvočniki 3H sRGB100% AdaptiveSync
125,57 €

Novo
Philips
Monitor Philips 60,5 cm (23,8") 24M1N3200ZA 1920x1080 Gaming 165Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot Zvočniki 2x3W 3H sRGB123% AdaptiveSync Envia
125,57 €