
LENOVOSKU: 61FCMAR6EU-02EAN: Monitor
ThinkVision T24v-20 - 23.8" FHD Monitor
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
181,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24v-20 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.5 cm x 43.4 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 5.94 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 14 ms (Off), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Compliant Standards | CCC, CEE Tier 1, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class C |
| Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 11.6 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 53.98 cm x 20.5 cm x 43.4 cm |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/340068 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Built-in Devices | Camera, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 13 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 11.6 kWh/1000h |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Type | Microphone |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | VGA ¦ HDMI ¦ DisplayPort ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream with Battery Charging 1.2 ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream ¦ Audio line-out ¦ Audio line-in |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 43.4 cm - weight: 5.94 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 58.4 cm - weight: 5.94 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.85 cm - height: 34.43 cm - weight: 3.48 kg |
| Shipping Width | 64.4 cm |
| Shipping Depth | 41.8 cm |
| Shipping Height | 18.7 cm |
| Shipping Weight | 7.86 kg |
| Rotation Angle | 180 |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| Swivel Angle | 90 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24v-20 - 23.8" FHD Monitor
181,00 €

Novo
AOC
Monitor AOC 68,6 cm (27,0") 27G2SAE 1920x1080 Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort Zvočniki 3H sRGB121,9% FreeSync Premium
180,63 €

Novo
Acer
Monitor Acer 60,5 cm (23,8") B247YDbmiprczx 1920x1080 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 3xUSB3.0 Pivot Kamera Zvočniki
181,60 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") F27T452FQR 1920x1080 75Hz IPS 5ms 2xHDMI HDMI DisplayPort 2xUSB Pivot FreeSync
181,60 €