
SamsungSKU: F27T452FQREAN: 8806090961724
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") F27T452FQR 1920x1080 75Hz IPS 5ms 2xHDMI HDMI DisplayPort 2xUSB Pivot FreeSync
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
181,60 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 1920x1080 (FHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | F27T452FQR |
| EAN | 8806090961724 |
Opis izdelka
Samsung F27T452FQR. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik, tehnologija zaslona: LED, odzivni čas: 5 ms, izvorno razmerje stranic: 16:9, vodoravni vidni kot: 178°, navpični vidni kot: 178°. Vgrajeno zvezdišče USB, različica zvezdišča USB: 2.0. nosilec VESA. Barva izdelka: Črna.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 Pixel |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Reakcijski čas | 5 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vidni kot, vodoraven | 178 ° |
| Vidni kot, navpično | 178 ° |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica USB-Hub | 2.0 |
| Nosilec VESA | Da |
| barva izdelka | Črna |
| Obsežne podrobnosti | |
| Zaslon | |
| Velikost zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 Pixel |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Panel-tip | IPS |
| Svetlost (tipično) | 250 cd/m² |
| Reakcijski čas | 5 ms |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Oblika zaslona | Raven |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Vidni kot, vodoraven | 178 ° |
| Vidni kot, navpično | 178 ° |
| Število barv zaslona | 16,7 milijonov barv |
| Povezave in vmesniki | |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica USB-Hub | 2.0 |
| DVI povezava | Ne |
| HDMI | Da |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Število priključkov DisplayPort | 1 |
| Ergonomija | |
| Nosilec VESA | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Oblikovanje | |
| barva izdelka | Črna |
| Uspešnost | |
| Razred energijske učinkovitosti (SDR) | D |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 17 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 17 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Teža in dimenzije | |
| Širina naprave (vključno s stopalom) | 612 mm |
| Globina naprave (vključno s stopalom) | 224 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 391 mm |
| Teža (s stojalom) | 4,6 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Acer
Monitor Acer 60,5 cm (23,8") B247YDbmiprczx 1920x1080 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 3xUSB3.0 Pivot Kamera Zvočniki
181,60 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,5 cm (27,0") G27e-20 1920x1080 Gaming 100Hz VA 1ms HDMI DisplayPort sRGB95% FreeSync Premium (66D8GAR1EU)
181,60 €

Novo
HP
Monitor HP 68,6 cm (27,0") M27f 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA 2xHDMI 3H sRGB99% FreeSync
M2
181,60 €

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24v-20 - 23.8" FHD Monitor
181,00 €