
LENOVOSKU: 62CDGAT6EU-02
ThinkVision T24m-20 24" FHD Monitor - USB-C
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
146,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24m-20 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.49 cm x 41.71 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 6.1 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, China Energy standard Tier 1, TÜV Rheinland Certified Eye-Care, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 53.98 cm x 20.49 cm x 41.71 cm |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/642408 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Vertical Refresh Rate | 60 Hz |
| Pixel Per Inch | 93 |
| USB Power Delivery | 90 Watt |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C cable |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Max) | 140 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 22 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 12.9 kWh/1000h |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Included Software | Lenovo Display Control Center, Lenovo ThinkColour |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
| Interfaces | USB-C 3.1 Gen 1 ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ DisplayPort output ¦ Audio line-out ¦ Network (RJ-45) ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (power up to 90W) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.44 cm - height: 32.59 cm - weight: 3.6 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.49 cm - height: 41.71 cm - weight: 6.1 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.49 cm - height: 56.71 cm - weight: 6.1 kg |
| Shipping Width | 60.4 cm |
| Shipping Depth | 16.1 cm |
| Shipping Height | 48 cm |
| Shipping Weight | 8.9 kg |
| Rotation Angle | 180 |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| Swivel Angle | 90 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 G5
146,00 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") Q24V4EA 2560x1440 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort zvočniki 3H sRGB121%
145,86 €

Obnovljeno
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") G24e-20 1920x1080 Gaming 100Hz VA 1ms HDMI DisplayPort sRGB95% FreeSync Premium (66D7GAR1EU)
145,86 €

Novo
Asus
Monitor Asus 60,5 cm (23,8") VA24EQSB-W 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.2 Pivot Zvočniki NTSC72% Bele barve
146,82 €