
LENOVOSKU: 12NAGAR1EU-02EAN: MONITOR
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 G5
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
146,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, Eyesafe Certified 2.0 |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Audio Input | Microphone |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 20.76 cm x 53.96 cm |
| Built-in Webcam | 1080p |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1541544 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | KVM Switch, 1080p webcam, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 14 Watt |
| Power Consumption (Max) | 34 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Microphone |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 53.96 cm - weight: 6 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.76 cm - height: 38.46 cm - weight: 6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 7.28 cm - height: 36.76 cm - weight: 3.7 kg |
| Shipping Width | 62 cm |
| Shipping Depth | 18.7 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 9.5 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | -5/+90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24m-20 24" FHD Monitor - USB-C
146,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") G24e-20 1920x1080 Gaming 100Hz VA 1ms HDMI DisplayPort sRGB95% FreeSync Premium (66D7GAR1EU)
145,86 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") Q24V4EA 2560x1440 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort zvočniki 3H sRGB121%
145,86 €

Novo
Asus
Monitor Asus 60,5 cm (23,8") VA24EQSB-W 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.2 Pivot Zvočniki NTSC72% Bele barve
146,82 €