
LENOVOSKU: 63B3GAT6EU
ThinkVision P24h-30 QHD 24'' Monitor, USB-C dock
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
199,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P24h-30 - LED monitor - QHD - 23.8"
| Dimensions (WxDxH) | 53.95 cm x 19.97 cm x 34.88 cm - with stand |
| Weight | 5.7 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management, detachable stand |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo Campus |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Designed For | Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ |
| Pixel Pitch | 0.205 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 53.95 cm x 19.97 cm x 34.88 cm |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1232173 |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Viewable Size | 24" |
| Built-in Devices | Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 123 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C 3.1 Gen 1 cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 18 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 27 Watt |
| Power Consumption (Max) | 161 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream (Type C) ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream (BC 1.2) ¦ Audio line-out ¦ Network (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 53.95 cm - depth: 19.97 cm - height: 34.88 cm - weight: 5.7 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.95 cm - depth: 19.97 cm - height: 50.38 cm - weight: 5.7 kg ¦ Without stand - width: 53.95 cm - depth: 4.65 cm - height: 32.37 cm - weight: 3.8 kg |
| Shipping Width | 62 cm |
| Shipping Depth | 16 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 8.6 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision P24h-2L - 23.8" QHD Monitor - HDMI
199,00 €

Novo
AOC
Monitor AOC 62,2 cm (24,5") 25G3ZM 1920x1080 Gaming 240Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot sRGB100% FreeSync Premium
198,99 €

Novo
HP
Monitor HP 61 cm (24,0") E24i G4 1920x1200 IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot 3H slim okvir 6500K
198,99 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27CG552EU 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms HDMI DisplayPort FreeSync HDR10 OdysseyG5
198,99 €