
LENOVOSKU: 62B2GAR1UK-02
ThinkVision P24h-2L - 23.8" QHD Monitor - HDMI
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
199,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P24h-2L - LED monitor - 23.8"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 20.5 cm x 42 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 6.39 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / United Kingdom |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, EU RoHS 2002/95/EC, TUV Eyesafe Display Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 at 60 Hz |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Pixel Pitch | 0.2058 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 20.2 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 53.98 cm x 20.5 cm x 42 cm |
| Colour Gamut | 83% DCI-P3, 99% BT.709, 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/390253 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 23.8" |
| Built-in Devices | Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 123 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C to USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 20.2 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 23 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ DisplayPort output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream with Battery Charging 1.2 ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ Audio line-out ¦ Network |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 57 cm - weight: 6.39 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 20.5 cm - height: 42 cm - weight: 6.39 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.46 cm - height: 32.57 cm - weight: 4.1 kg |
| Shipping Width | 42.3 cm |
| Shipping Depth | 62 cm |
| Shipping Height | 14.9 cm |
| Shipping Weight | 8.46 kg |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision P24h-30 QHD 24'' Monitor, USB-C dock
199,00 €

Novo
Philips
Monitor Philips 62,2 cm (24,5") 25M2N3200W/00 1920x1080 Gaming 240Hz IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort HAS 3H sRGB120% AdaptiveSync
198,99 €

Novo
AOC
Monitor AOC 62,2 cm (24,5") 25G3ZM 1920x1080 Gaming 240Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot sRGB100% FreeSync Premium
198,99 €

Novo
HP
Monitor HP 61 cm (24,0") E24i G4 1920x1200 IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot 3H slim okvir 6500K
198,99 €